Виробничо Комерційна Фірма «Ніка Пласт» – компанія, що динамічно розвивається та спеціалізується на виробництві поліетиленових плівок, поліетиленових пакетів та іншої упаковки. “Ніка Пласт” працює на ринку пакувальної продукції вже більше 25 років (з 1997 р.).

Наша компанія є виробником поліетиленових плівок, пакетів, мішків та інших виробів із ПВТ (поліетилену високого тиску) та ПНТ (поліетилену низького тиску). Продукція, що випускається нами, має велику сферу застосування. Основні споживачі це будівельний сектор, агропром, промислові та харчові виробництва, а також малий бізнес.

Основне завдання ВКФ «Ніка Пласт» – задовольнити вимоги замовника. З нами легко домовитися, а індивідуальний підхід до кожного клієнтського запиту робить співпрацю не лише взаємовигідною, а й приємною.

ПП ВКФ “Ніка Пласт” постійно працює над підвищенням стандартів обслуговування та впроваджуємо ефективні системи контролю якості продукції на всіх етапах. Вся продукція виготовляється з високоякісної сировини та відповідає ТУ та Держстандартам України, що підтверджено відповідними документами. Якісні та експлуатаційні характеристики продукції «Ніка Пласт» відзначені дипломами та грамотами різних виставок та конкурсів.

На сьогоднішній день практично вся продукція, що пропонується вітчизняними виробниками, фасується в упаковку з поліетиленової плівки. Розвиток промисловості, її орієнтація на європейські стандарти потребує сучасної, дорогої та якісної упаковки. Зважаючи на зміни ринку, і, керуючись побажаннями споживачів, компанія “Ніка Пласт” постійно збільшує обсяги виробництва, розширює асортимент, активно працює над вивченням нових технічних та технологічних розробок у сфері виробництва поліетиленової плівки та інших виробів.

У довгострокових планах ВКФ «Ніка Пласт» поповнення асортименту за рахунок введення у виробництво нових видів продукції. Модернізація виробництва передбачає суттєве поповнення арсеналу обладнання сучасними високотехнологічними машинами, здатними реалізувати виробничі плани підприємства.

Наш офіс

Наші сертифікати та нагороди

 

    Для уточнення інформації заповніть форму