ПРО НІКА ПЛАСТ

ВИРОБНИЦТВО І ПРОДАЖ ПОЛІЕТИЛЕНОВОЇ ПЛІВКИ

Вже більше 27 років компанія «НІКА ПЛАСТ» виробляє пакувальну продукцію на основі поліетилену. У нас ви зможете купити поліетиленову плівку у будь-якому необхідному обсязі. Ми проводимо експертний супровід продукції, забезпечуємо виїзд спеціаліста для підбору оптимальних параметрів плівки та налаштування обладнання. Ми виробляємо та продаємо поліетиленову плівку в рулонах у формі полотна, рукава, напіврукави за вашими параметрами. Можливий друк.

27 років
досвіду у виробництві
300+
співробітників у штаті
9 000 тн
готової продукції на рік

НАШІ КЛІЄНТИ

Отримайте свій безкоштовний зразок і переконайтеся в якості продукції

Якщо ви хочете випробувати нашу продукцію перед оформленням замовлення, ми виготовимо та надамо вам безкоштовний зразок. Для цього потрібно залишити заявку або зв'язатися з нами по телефону.

СТАНЬ ПАРТНЕРОМ НІКА ПЛАСТ

Стати представником Ніка Пласт у своєму регіоні просто. Для цього заповніть заявку і ми зв'яжемося з Вами протягом 24 годин
Натискаючи на кнопку надіслати
Ви погоджуєтесь зполітикою конфіденційності..

Як зробити замовлення?

Ми завжди раді взаємовигідній та прозорій співпраці. Зробити замовлення можна декількома способами:

— Зателефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті.

— Залиште онлайн-заявку.

— Приїдьте за адресою компанії.

Наші менеджери оперативно реагують на запити замовників, допомагаючи з вибором оптимального матеріалу та з розрахунком вартості замовлення. Після того, як усі технічні аспекти будуть узгоджені, укладається офіційний договір.

Ми укладаємось в обумовлені терміни виробництва: 14 днів після підписання договору. Доставка партій будь-якого обсягу здійснюється у всі регіони України!

Сфери застосування поліетиленових плівок

Попит на поліетиленову плівку зростає з кожним днем ​​— зумовлено це насамперед зростанням попиту на пакувальну продукцію. Якісний продукт потребує якісної упаковки. Вироби із поліетилену сьогодні популярні як ніколи. Пакети майки та пакувальні мішки, пакети з вирубною ручкою, поліетиленова упаковка різного роду – все це широко використовується у різних галузях торгівлі. Проте одним із основних замовників, як і раніше, є представники харчової промисловості! Поліетиленова плівка є абсолютно безпечною для людини, використовувати її можна навіть для упаковки дитячих товарів.

Плівки нашого виробництва використовуються у різних сферах: промисловість, будівництво, реклама, сільське господарство. Залежно від призначення та типу, виробляється поліетилен з різною щільністю та товщиною.

Будівельні плівки різної щільності. Використовується в якості покривального матеріалу та гідроізоляційного шару.

Для теплиць та парників. Ідеально підходять для створення світлопрозорих покриттів та максимально стійкі до негативних впливів навколишнього середовища.

Для мульчування.Такі поліетиленові плівки дозволяють оберігати посадки від стрибків температури, холоду, бур'янів, захистити грунт від шкідників, поліпшити склад.

Термозбіжні. Один із найбільш затребуваних видів плівок. Цей різновид матеріалу під впливом високої температури зменшується в обсязі і набуває форми упаковуваного продукту/виробу.

Поліетилен має цілу низку позитивних властивостей і характеристик: він відмінно тримає форму, стійкий до високих навантажень, відрізняється морозостійкістю та водонепроникністю, а також поліетиленова упаковка перешкоджає швидкому висиханню продуктів та ефективно зберігає їхню свіжість.

Залежно від типу та призначення поліетилен виробляється різної товщини та щільності.

Різновиди поліетилену:

ПВД - поліетилен високого тиску (низькою щільністю 0,916-0,935г/см3). Вироби з ПВД відрізняються міцністю на розтяг та стиснення, відмінною водо- та паронепроникністю. Однак для такої плівки характерна висока газопроникність, отже вона не придатна для упаковки продуктів, чутливих до окислення.

ПНД — поліетилен низького тиску (високої щільності). Вироби з нього більш міцні та жорсткі, упаковка з ПНД демонструє підвищену стійкість до навантажень, розривів та розтягувань. Завдяки щільнішій структурі проникність ПНД нижче, ніж у ПВД приблизно у 5-6 разів. По хімічній стійкості ПНД також багаторазово перевершує ПВД.

close
Start typing to see posts you are looking for.
Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)

Shopping cart

Закрити
Scroll To Top